Privati paskola

Visiems ieškantiems finansinės pagalbos reikėtų žinoti, greitieji kreditai nėra gera išeitis, nes vis dėlto – bet kokia privati paskola šiuo metu išduodama su geresnėmis sąlygomis. Žinoma, privačiomis paskolomis naudotis gali ne visi asmenys – tik tie, kurie turi nekilnojamą turtą gali imti privačias paskolas iš tam tikrų kreditorių. Tokias privačias paskolas dabar siūlo fiziniai asmenys bei įmonės, tačiau reikėtų pabrėžti, kad dėl saugumo nereikėtų rinktis atsitiktinių kreditorių, kurie neaišku ar išvis teikia paskolas. Dabar yra nemažai sukčių, kurie iš tikro paskolų neteikia, jie tik bando išvilioti pinigus iš naivių žmonių. Ieškant privačios paskolos, pirmiausia reikia įvertinti visus kreditorių atsiliepimus. Tai reiškia, kad jeigu radote kažkokį privačių paskolų teikėją, tai neskubėkite teikti paraiškos – geriau jau juo pasidomėkite.

 

Privati paskola su bloga kredito istorija

Privati paskola

privati paskola

Internete galima atrasti nemažai pasiūlymų, kuriuose rašoma, jog privačios paskolos suteikiamos net tiems, kurie turi blogą kredito reitingą. Trumpai tariant, privatūs kreditoriai iš tiesų gali skolinti tiems, kurių kreditingumas yra prastas, tačiau retas privačių paskolų teikėjas skolina pinigus tokiems žmonėms. Na žinoma, kai kurie tiesiog žiūri, jog būtų nekilnojamo turto užstatas, nes blogiausiu atveju, jeigu asmuo skolos negrąžins, tai tas turtas pereis jiems. Ieškant patikimo kredito teikėjo, tiesiog reikia dairytis į tuos pasiūlymus, kurie vertinami geriausiai. Kad ir skelbimų portaluose esantys pasiūlymai  – juos įvertina ir kiti žmonės, matomi komentarai ir t.t.

Jeigu jums reikalinga privati paskola, bet baiminatės dėl turto praradimo, tai galbūt reikėtų pirmiau įvertinti savo finansus. Matote, čia nėra taip, kad privatus kreditorius noriai leisis į derybas, koreguos grafikus ir t.t. Jis tiesiog reikalaus skolos grąžinimo, o jeigu negrąžinsite, tai jis kreipsis dėl nekilnojamo turto arešto. Bus areštuojamas tas turtas, kurį įkeitėte. Arešto metu bus duotas terminas padengti įsiskolinimus, o jeigu nepadengsite, tai tas turtas gali būti perleidžiamas kreditoriui arba jis bus parduodamas.

Gerai pagalvokite apie skolinimąsi iš privačių kredito teikėjų, nes vis dėlto – jeigu pajamų negaunate, tai rizika prarasti nekilnojamą turtą yra didžiulė.

  • Įvertinimas
110