Greitos paskolos

Greitos paskolos šiuo metu jums gali būti išduodamos be jokių laiduotojų ar užstatų! Tiesiog pateikite paskolos prašymą ir tiek. Išnagrinėjus paraišką ir patikrinus jūsų kreditingumą, paskolų bendrovė priims greitą sprendimą dėl kredito išdavimo. Verta žinoti, kad visos paskolos išduodamos pagal Lietuvoje įsigaliojusią tvarką, tad norint gauti finansavimą, jūsų kreditingumas turi būti teigiamas. Kreditingumo patikrinimo metu, kredito įstaiga privalo vertinti visus duomenis, kurie leistų lengviau suprasti jūsų ekonominę situaciją. Tai reiškia, kad paraiškos nagrinėjimo metu jūsų kreditingumas bus tikrinamas iš surinktų duomenų, kuriuos pateikia tam tikros įstaigos.

greitos paskolos

Dabar greitos paskolos išduodamos tik tiems, kurie gali vykdyti savo įsipareigojimus.

Visoms finansų įstaigoms yra atsiradusi įstatymų numatyta pareiga įsitikinti, kad paskolos pareiškėjas galės vykdyti savo įsipareigojimus. Kaip jau minėjome, kredito įstaiga surinks visus duomenis apie jus ir įvertins ar jūsų turimos pajamos nebus per mažos. Žinoma, jūsų pajamos gali būti didelės, tačiau, jeigu jūsų mėnesio išlaidos taipogi nebus mažos, tai tada ir sumažės tikimybė gauti paskolą. Greitos paskolos išduodamos tiems, kurių pajamų ir išlaidų kredito įstaigų paslaugų apmokėjimams  santykis nėra didesnis nei 40 procentų. Jeigu neaišku – jūsų skiriama suma kredito įstaigoms per mėnesį negali būti didesnė nei 40 procentų pajamų.

Asmenys, kurie yra pasiekę minėtą procentinę ribą, negali gauti vartojimo paskolų bei kitų finansinių paslaugų, už kurias įprastai atsiskaitoma mėnesio įmokomis. Tai liečia ir lizingu pirktas prekes ar paslaugas.

Greitos paskolos neišduodamos ir bedarbiams, ir prasiskolinusiems, ir neveiksniems.

Lietuvoje veikiančios kredito įstaigos, kurios užsiima paskolų teikimų, kreditų neišduoda visiems, kurie kelia abejonių dėl mokėjimų. Tai reiškia, kad bedarbiai, prasiskolinę ir neveiksnūs asmenys greitos paskolos tikėtis neturėtų. Nepaisant to ar asmuo turi pajamų ar santaupų, jis negalės gauti paskolos, jeigu atliktas kreditingumo patikrinimas rodys, jog yra didžiulė rizika skolos neatgauti.

Visos kredito įstaigos remiasi ne tik įstatymais ir galiojančia tvarka – dauguma bendrovių turi ir savo vidines taisykles, kurios dar labiau sugriežtina skolinimosi galimybes minėtiems asmenims. Paprasčiausiai, jeigu esate vienas iš tų asmenų, tai kredito gauti negalėsite.

Greitos paskolos internetu

Greitos paskolos internetu kai kuriems asmenims gana sunkiai prieinamos, nes Lietuvoje galiojantys teisės aktai bei skolinimo tvarka kaip reikiant pakeitė santykius tarp kreditorių ir paskolų gavėjų. Tie santykiai tiesiog jau yra reguliuojami, todėl kredito įstaigos jau nebeturi teisės savavališkai nuspręsti kam teikti paskolas, o kam ne. Paprastai tariant, dabar šios bendrovės turi skolinti pinigus tik tiems, kurių galimybės leis tas skolas grąžinti laiku. Jeigu asmuo skolinasi negaudamas pajamų, tai kredito įstaiga neturi teisės tokiam asmeniui išduoti paskolos. Dabar itin dažnai akcentuojama, kad norintys gauti greitą paskolą internetu, pirmiausia turi atitikti kreditingumo vertinimo kriterijus.

greitos paskolos internetu

Visos greitos paskolos skirtos tik mokiems asmenims, o ne sukčiams.

Anksčiau, kai paskolų rinka dar nebuvo taip griežtai reguliuojama, pasitaikydavo itin daug sukčiavimo atvejų, kuomet asmenys imdavo paskolas klaidindami kredito įstaigas. Dabar tokių situacijų nebėra arba jos pasitaiko itin retai, nes būtent šiuo metu sukčiaujantys asmenys sulaukia gana didelių bausmių – nuo piniginių baudų iki laisvės atėmimo. Tad, sukčiams šiuo metu skolintis klaidinant kreditorių tikrai nerekomenduojama.

Taip pat reikia pabrėžti, kad asmenys, kurie gauna reguliarias pajamas, gali lengviau gauti kreditą internetu. Visos greitos paskolos internetu tokiems asmenims suteikiamos gana lengvai, nes tokių asmenų finansinė padėtis dažniausiai yra gerokai palankesnė nei nedirbančių asmenų. Dirbantys asmenys taip pat turėtų žinoti, kad tvarių pajamų šaltinis dar negarantuoja sėkmės ieškant finansavimo. Itin svarbu, kad besiskolinantis asmuo būtų švarios finansinės reputacijos.

Greitos paskolos internetu nesuteikiamos tiems, kurių kredito istorija yra nešvari.

Būtina žinoti, kad asmenys, kurie skolinasi internetu, pirmiausia sulaukia kreditoriaus patikros. Jeigu jos metu paaiškėja, kad asmuo kredito istorijoje turi daug prastų įrašų apie negražintas skolas, tai ko gero toks asmuo paskolos negaus. Kredito bendrovės bei lizingo paslaugas teikiantys paslaugų teikėjai nurodo, kad jie kreditų bei kitų paslaugų neteikia neatsakingiems ir įsipareigojimų nenorintiems vykdyti asmenims. Kredito istorija ir parodo asmenų atsakomybės jausmą, nes joje surašomi visi finansiniai sandoriai, jų vykdymo ypatumai bei esamos skolos.

Greitos paskolos bedarbiams

Greitos paskolos bedarbiams itin dažniai reikalingos, tačiau dėl mūsų šalyje galiojančių teisės aktų šie asmenys gauti paskolų negali. Paprasta tvarka numato, kad tie asmenys, kurie teikia kredito paraišką, pirmiausia turi nurodyti savo pajamų šaltinius bei sumas. Bedarbiai asmenys to nurodyti negali, nes jų pajamų šaltiniai yra susiję tik su pašalpomis ar kitomis socialinėmis išmokomis. Dėl šios priežasties greitos paskolos bedarbiams ir neišduodamos. Mokumo vertinimo nuostatai pažymi, kad ne tik bedarbiai asmenys neturėtų tikėtis vartojimo paskolų – yra ir kitos asmenų grupės, kuriems paskolos negali būti išduodamos.

greitos paskolos bedarbiams

Dabar greitos paskolos bedarbiams neišduodamos ir sutelktinio finansavimo platformose.

Jeigu dar nesate girdėję apie šias platformas, tai tiesiog turėtumėte žinoti, kad kiekvienas vartotojas turi teisę skolintis iš žmonių. Būtent tuos skolinančius žmones jūs galite rasti šiose sistemose. Tokie asmenys, kurie teikia paskolas per minėtas sistemas, dažniausiai vadinami investuotojais. Jie tiesiog finansuoja kitų žmonių prašomas paskolas. Žinoma, jie skolina pinigus ne visiems, o tik tiems, kurių paraiškos praeina sistemos operatoriaus nustatytą kreditingumo įvertinimo procedūrą.

Matote, jeigu jūs norėtumėte gauti paskolą tokioje sistemoje, tai jūs neišvengsite kreditingumo vertinimo jokiais būdais. Greitos paskolos bedarbiams šiose sistemose irgi nėra suteikiamos, nes sistemų operatoriai paprasčiausiai nepraleidžia tokių kredito paraiškų, kurias pateikia nedirbantys asmenys. Šiose sistemose irgi taikomi gana griežti reikalavimai klientams, o manais tokiose sistemose žmonės gali tikėtis itin mažų palūkanų.

Visos greitos paskolos bedarbiams išduodamos nebent tokiu atveju, jeigu jie šiuo statusu atsikrato.

Jeigu jūs norėtumėte gauti paskolą būdami bedarbiais t.y. turėdami tokį statusą, tai jūs tiesiog neturėtumėte vargti – kredito įstaigos jums neskolins pinigų. Visai nesvarbu ar jūs gaunate nelegalias pajamas, nes tai nieko nekeičia. Kredito įstaigos vertina tik tas pajamas, kurias registruoja SODRA. Bedarbiai asmenys gauti greitą paskolą gali nebent tuo atveju, jeigu po išsiregistravimo iš darbo biržos asmuo pradirba kažkur bent jau 4 mėnesius.

Taip pat verta atminti, kad ir dirbantys asmenys turi atitikti reikalavimus, o vienas svarbiausių – pajamos ir išlaidos turi neperžengti mokumo vertinimo nuostatuose esančių limitus.

Greitos paskolos nedirbantiems

Greitos paskolos nedirbantiems asmenims neišduodamos ir su tuo susitaikyti turi kiekvienas bedarbis asmuo, kuris registruota teritorinėje darbo biržoje. Visi asmenys šiuo metu turi laikytis skolinimosi reikalavimų. Daugelis asmenų nustemba, kuomet kredito įstaigos atsisako išduoti paskolą nenurodžius priežasčių. Jūs patys galite bent jau nuspėti tas priežastis – jos dažniausiai būna visiškai pagrįstos. Dažniausia priežastis kodėl nedirbantys asmenys negali gauti paskolų – pajamų trūkumas ar visiškas jų nebuvimas. Logiška, kad nedirbantys asmenys yra užregistruoti daro biržoje, jie tuo siekia gauti darbą ir aišku – pajamas iš jo. Bet, nedirbantys asmenys gauna tik pašalpas, o kai kurie net ir jų negauna. Tokios pajamos jokiu būdu negali būti laikomos tvariomis.

greitos paskolos nedirbantiems

Greitos paskolos nedirbantiems asmenims išduodamos nebent privačių kreditorių.

Jeigu dairotės į įvairias kredito bendroves, kurios siūlo tiek ilgalaikius, tiek trumpalaikius kreditus, tai jums į jas dairytis tiesiog neverta – jos išduoti paskolos negalės dėl įstatymų reguliavimo. Štai, kreipiantis į privačius kredito teikėjus, jūs galite tikėtis kažkokių išimčių. Privatiems paskolų teikėjams taikomi šiek tiek kitokie paskolų išdavimo reikalavimai. Tačiau, jau po naujų metų, tikėtina, kad ir šiems kreditoriams teks pasitelkti įstatymus vertinant kreditingumą. Tai reiškia, kad kol kas galite bandyti skolintis iš privačių paskolų teikėjų, kurie yra fiziniai asmenys.

Turėkite galvoje, kad tie privatūs skolintojai jums neišduos paskolos, jeigu jūs nieko neįkeisite. Greitos paskolos nedirbantiems asmenims privačių kreditorių suteikiamos tik su nekilnojamo turto įkeitimu. Dažniausiai tokie paskolų teikėjai netgi netikrina asmenų kreditingumo, o tai padidina tikimybę paskolą gauti ir nedirbančiam asmeniui.

Greitos paskolos nedirbantiems neturėtų būti pasirenkamos neatsakingai.

Net jeigu ir susiklostė tokia situacija, kad būnant bedarbiu pavyksta gauti paskolą, tai jums reikėtų atidžiai skaityti paskolos sutartyje esančius pasiūlymus. Nesirinkite kreditų ar kitų paskolų, už kurias privalėsite mokėti dideles įmokas. Ypač vengti reikėtų tokių paskolų, kurių grąžinimui nustatomas be galo trumpas laikotarpis. Per trumpą laiką net ir pajamas gaunantys asmenys dažnai nesugeba grąžinti tokių paskolų, nes įmokos būna be galo didelės ir viršijančios mėnesio pajamas.

 

5
105