Greitieji kreditai

Greitieji kreditai,  kurie skirti atsakingiems asmenims, šiuo metu išduodami tiek skolų padengimui, tiek ir kažkokių pirkinių ar paslaugų įsigijimui. Palūkanos tokios mažos, jog susidariusios mėnesio įmokos neprivers jus sukti galvos kaip tokią skolą gražinti laiku. Rinkdamiesi bendrovę, tiesiog pasirinkite tą, kurioje nustatoma geriausia palūkanų norma, o taip pat dairykitės į ilgiausią terminą galinčią pasiūlyti bendrovę. Aišku, kiekvienoje kredito įstaigoje būtina ieškoti informacijos apie galimybę skolintis, tuo labiau – pravartu domėtis ir kitomis grąžinimo sąlygomis.

Dabar greitieji kreditai išduodami ir refinansavimo tikslais.

Asmenims, kurie nori sumokėti įmokas už anksčiu paimtas paskolas, gali rinktis greituosius kreditus, nes jie internetu išduodami ir refinansavimui. Greitieji kreditai refinansavimui pasirenkami žymiai dažniau, nes vartotojams, anksčiau paėmusiems paskolas, daug lengviau būtų grąžinti naujas skolas, nei senesnes. Ankstesnių paskolų palūkanos yra žymiai didesnės, naujų – mažesnės. Taip yra dėl to, kad šių metų vasarį įsigaliojo įstatymų pataisos, kurios kredito įstaigoms uždraudė teikti kreditus, kurių metinės palūkanos yra didesnės nei 75 procentai.

Dėl dabar esančių mažesnių palūkanų daugelis vartotojų turėtų peržiūrėti savo įsipareigojimus, nes tikėtina, kad dabartinės paskolos būtų daug pigesnės nei tos, kurios buvo paimtos prieš metus ar seniau. Imant naują kreditą ir juo dengiant senas skolas, tikėtina, kad asmuo toliau mokėtų jau mažesnes įmokas, nes dėl susidariusių mažesnių palūkanų, susidarytų ir žymiai mažesnės mėnesio įmokos.

Pabrėžtina: greitieji kreditai nėra paslauga, į kurią galima žiūrėti atmestinai.

Finansinės paslaugos yra itin daug atsakomybės ir atidumo reikalaujantys įsipareigojimai, kurių nevykdymas gali užtraukti ir neigiamas pasekmes. Daugelis vartotojų skundžiasi, kad esant vėluojantiems įsiskolinimams, jiems niekas nepadeda, tačiau reikia akcentuoti, kad tai yra būtent paties asmens atsakomybė. Mūsų šalies įstatymai yra sudarę visas sąlygas, jog vartotojai nebūtų apgaudinėjami kredito įstaigų, todėl bent jau tai galėtų jums kažkiek padėti.

Negrąžintus greitųjų kreditų susidarytų nemažos problemos, nes būtų pradedamas vykdyti skolų išieškojimas. Tiesa, jeigu skolos negrąžinate dėl kažkokio ginčo su kreditoriumi, tai būtina žinoti, kad vartotojas turi teisę kreiptis į priežiūros instituciją (Lietuvos Banką) ir viską spręsti be teismų.

Greitieji kreditai internetu

Lietuvoje imami vis dažniau, ir nors yra įvairūs reklamos ribojimai, ši finansinė paslauga išlieka viena populiariausių. Taip yra dėl šalyje esančių prasto kainų lygio, kuomet vartotojų gaunamos pajamos nėra pakankamos būtiniausių prekių ar paslaugų įsigijimui. Internetu tokios paskolos imamos ir dėl to, kad tai ko gero vienintelis būdas gauti pinigų akimirksniu. Ko gero žinote, kad kreditus internetu imantys asmenys juos gal gauti vos per pusvalandį ar trumpesnį laiką.

Visi greitieji kreditai internetu išduodami pagal griežtus reikalavimus.

Ankstesniais laikais, kuomet internetu pasiskolinti galėjo praktiškai bet kas, susidarė itin didelis blogųjų paskolų skaičius, asmenų turtas dėl skolų išieškojimo procedūrų vis dažniau buvo areštuojamas. Dėl tokių priežasčių vyriausybė ėmėsi rinkos reguliavimo. Nuo šiol greitieji kreditai internetu gali būti išduodami tik tiems, kurie iš tiesų gali sau leisti skolintis. Matote, prieš kredito išdavimą bendrovė turi atlikti asmens kreditingumo patikrą, o jos neatlikus – laukia baudos.

greitieji kreditai internetu

Kreditingumo patikros metu siekiama nustatyti tikimybę ar besiskolinantis asmuo grąžins paskolą laiku ar vis dėlto vėluos mokėti įmokas. Kreditingumo patikrinimo metu nustatomi besiskolinančio asmens duomenys, o juos kredito įstaiga privalomai tikrina įvairiose informacinėse duomenų bazėse bei kituose šaltiniuose. Kreditingumo patikros metu paaiškėjus, kad asmuo negalėtų mokėti nustatytų palūkanų bei įmokų, tokiam asmeniui kreditas negali būti išduodamas.

Šiais laikais greitieji kreditai internetu imami ir skolų padengimui, bet ne visi tai daro adekvačiai.

Kuomet Lietuvoje pasirodė pirmosios vartojimo kreditus internetu išduodančios bendrovės, tai jau tada atsirado daug klientų. Gaila, kad dauguma jų skolų laiku negrąžino. Kita dalis tiesiog nuolatos skolinosi papildomai arba skolinosi ir iš kitų bendrovių, kad galėtų sumokėti ankstesnes skolas. Netgi dabar galima matyti, kad daugelis vartotojų skolinasi senų skolų grąžinimui. Pastebima neigiama tendencija – kai kurie asmenys skolinasi tokiomis sąlygomis, kurios juos klampina ir dar didesnę skolų duobę.

Greitieji kreditai internetu skolų padengimui turi būti imami iš tų kredito įstaigų, kurios gali pasiūlyti mažesnę palūkanų normą bei kitas sąlygas, kurios palengvintų naujos skolos grąžinimą. Nesiskolinkite už didesnes palūkanas nei mokate dabar.

 

Greitieji kreditai bedarbiams

Ieškote patikimos kredito įstaigos, kurioje greitieji kreditai bedarbiams būtų išduodami mažomis palūkanomis? Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į savo ekonominę padėtį, nes jos ir priklausys ar kredito bendrovės norės jums išduoti paskolą ar ne. Visi vartojimo kreditai turi būti išduodami laikantis kreditingumo vertinimo standartų, tačiau bedarbiai asmenys dažniausiai tų mokumo vertinimo reikalavimų neatitinka. Tai būtų kone pagrindinė priežastis, kuri neleistų jums gauti jokių vartojimo paskolų, o ką jau kalbėti apie internetu išduodamus kreditus.

Greitieji kreditai bedarbiams išduodami tik labai retais atvejais.

Kuomet vyksta kreditingumo tikrinimas, kredito įstaiga įpareigojama ne tik patikrinti asmens pajamas pagal paskutinius 4 mėnesinius, o taip pat ji turi numatyti iš kokių pajamų asmuo mokėsi kredito įmokas kiekvieną mėnesį. Aiškiau kalbant, bedarbiai asmenys turi gauti tvarias pajamas, tačiau jie jų negauna, nes yra registruoti darbo biržoje. Jie laikomi ieškančiais darbo, todėl pajamų iš darbo santykių negauna. Negaunant jokių pajamų iš darbo santykių ar kitų tvarių šaltinių, jokios paskolos gauti toks asmuo negali.

Nepaisant to, kad bedarbiui asmeniui mokamos nedarbo išmokos kiekvieną mėnesį, jam vis tiek negali būti išduodama jokia vartojimo paskola. Matote, nedarbo išmokos ar kitos socialinės pašalpos nėra priskiriamos prie tvarių pajamų. Greitieji kreditai bedarbiams internetu irgi negali būti išduodami, nes tai tos pačios vartojimo paskolos, tik kad išduodamos nuotoliniu būdu.

Dabar greitieji kreditai bedarbiams neišduodami ir dėl esamų skolų.

greitieji kreditai bedarbiams

Dažniausiai bedarbiai asmenys tvirtina, kad gauna kažkokias pajamas, kurios oficialiai nėra matomos jokioms įstaigoms, tačiau tai nėra priežastis dėl kurios galima suteikti paskolą. Bedarbiai asmenys privalo suvokti, kad nelegalios pajamos nėra tinkamas tvarių pajamų šaltinis, kurį būtų galima vertinti. Tuo labiau ,kad bedarbiai dažnai turi ir įsiskolinimų kitiems paslaugų teikėjams ar kredito įstaigoms.

Jeigu asmuo kiekvieną mėnesį turi mokėti įmokas kitiems paslaugų teikėjams ar kredito įstaigoms, tai jau vien tai kelia didelį klausimą ar toks asmuo gali gauti paskolą. Jis jos negaus, nes turimų įsipareigojimų ir pajamų santykis negali viršyti 40 procentų. Kadangi bedarbiai asmenys jokių tvarių pajamų negauna, tai turimi įsipareigojimai dažniausiai ir yra ta priežastis, dėl kurios greitieji kreditai bedarbiams nėra išduodami.

Įvertinimas
5