Paskolos telefonu

Paskolos telefonu dabar išduodamos gana paprastai – susisiekiate su aptarnaujančiu konsultantu ir suderinate visas paskolos sąlygas, o tada liks tik patvirtinti kredito paraišką. Tiesa, ko gero daugelyje bendrovių paskolos telefonu nėra išduodamos be paraiškos patvirtinimo, o tą paraišką jums teks patvirtinti pagal įprastą tvarką. Besiskolinantiems asmenims verta žinoti, kad telefonu yra suderinamos tik skolinimosi sąlygos bei įmokų mokėjimo tvarka.  Visą sutartį reikės pasirašyti pervedant simbolinį vieną centą. Žinoma, kai kurios kredito bendrovės siūlo galimybę kredito paraišką patvirtinti ir kitais būdais, tačiau jeigu jums reikia paskolos kuo greičiau, tai jums netgi telefonu skolintis nebūtų protinga, nes visas detalių derinimas užims gana nemažai laiko.

Paskolos telefonu neišduodamos, nes vis tiek bus būtinas kreditingumo vertinimas.

paskolos telefonuJeigu jums paskambino iš kažkokios kredito įstaigos ir siūlo specialų paskolos pasiūlymą, tai turite žinoti, kad tikrai nepakaks vien tik detalių aptarimo telefonu. Matote, jums pirmiau reikės nurodyti savo asmeninius duomenis, kuriuos turėsite pateikti el. paštu ar prisijungus prie kreditoriaus interneto svetainės. Ten nurodysite ne tik savo asmeninius duomenis, bet ir pageidaujamą paskolos sumą bei kitas sąlygas – terminą, palūkanas ir t.t. Būtina žinoti, kad ne visose bendrovėse galima nustatyti norimą mokėti palūkanų normą. Tai leidžiama tik sutelktinio finansavimo platformose.

Paskolos telefonu neišduodamos, nes paprasčiausiai vis tiek klientas turės nurodyti savo banko sąskaitą, į kurią turės būti pervedama paskolos suma. Taip pat banko sąskaita bus reikalinga tam, kad galėtumėte patvirtinti savo pateiktus asmeninius duomenis bei registracijoje nurodytą informaciją. Naudojantis el. bankininkystės sistema, jūs viską atliksite daug greičiau.

Visos paskolos telefonu išduodamos tik atsakingiems asmenims, kurie neturi blogų įrašų kredito istorijoje

Jeigu jūs norite paskolos telefonu, tai dar nereiškia, kad kredito bendrovė jums ją išduos. Jis tiesiog privalės patikrinti jūsų kredito istoriją, kad įsitikintų, jog anksčiau vykdėte savo įsipareigojimus. Jeigu kredito istorijoje bus daug prastų įrašų, tai logiška, kad paskolų bendrovė paskolos jums suteikti nenorės. Nes jai bus didelė rizika prarasti pinigus.

5
109