Paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu dabar vartotojams siūlomos geresnėmis sąlygomis, tad jeigu ieškote mažiausių palūkanų, tai tokio tipo kreditai turėtų būti jūsų prioritetas. Žinoma, jeigu užstato neturite, tai tokiu atveju reikės ieškoti alternatyvų. Nebijokite – jų tikrai yra gana daug. Jeigu nusprendėte rinktis paskolas su užstatu, tai pirmiausia reikėtų dairytis ne į tradicines vartojimo paskolų bendroves, o būtent į specializuotas. Specializuotos paskolos yra geriausias pasirinkimas, jeigu kalbame apie individualias skolinimosi sąlygas. Matote, užstato vertė gali daryti įtaką tiek palūkanų normai, tiek ir skolos grąžinimo terminui. Geriausių skolinimosi sąlygų ieškantys asmenys tiesiog turėtų atidžiau dairytis po paskolų bendroves.

Paskolos su užstatu praktiškai yra tas pats kas skolintis neįkeičiant turto.

paskolos su užstatu

Didžiulė problema yra tame, kad kai kurie asmenys nesuvokia, jog vartojimo kreditai, kurie imami nieko neįkeičiant, vis tiek gali privesti prie turto praradimo. Trumpai tariant, kuomet asmuo skolinasi iš paprastų paskolų bendrovių ir nieko neįkeičia kredito bendrovei, tai dar nereiškia, kad negrąžinus skolos, niekas jo turto nelies. Turtas gali būti prarandamas net jeigu ir imamos paskolos be užstato. Aiškiau kalbant, jeigu asmuo skolos negrąžina, tai kredito bendrovė pradeda skolas išieškoti priverstiniu būdu. Viskas vyksta pagal įstatymus.

Asmenys, kurių skolos perduotos teismui, sulauks dar didesnių išlaidų. Teismas vis tiek priteis tą skolą, o svarbiausia – bus priteistos ir visos išlaidos, kurias patirs kreditorius. Tai reiškia, kad jums teks sumokėti ne tik delspinigius – jums teks sumokėti visas kreditoriaus išlaidas, įskaitant ir advokatų samdymą. Faktas, kad teismas priteis tą skolą, o tada jis išduos vykdomąjį raštą. Paskolos su užstatu leidžia kreditoriams tik greičiau išieškoti skolas iš turto, tad praktiškai tai yra tokios pačios paskolos.

 

Paskolos su užstatu niekaip neatleidžia nuo atsakomybės

Kai kurie asmenys galvoja, kad užstatant turtą ir negrąžinus skolos, jie tiesiog neteks to turto ir tiek. Viskas tuo gali ir nesibaigti. Matote, jeigu įsiskolinimas yra žymiai didesnis, tai jūs ne tik kad prarasite užstatu įkeistą turtą – jūs galite prarasti ir dar daugiu, tuo labiau – galite atsidurti nepatikimų asmenų sąraše.

5
104