Paskolos jums

Lietuvoje paskolos jums gali būti išduodamos geromis sąlygomis, bet ekspertai pabrėžia, kad ne visiems šiuo metu yra galimybė skolintis iš vartojimo kreditus teikiančių įstaigų. Taip yra dėl to, kad paskolų rinka yra reguliuojama, o priežiūros institucijos itin atidžiai seka visus pažeidimus. Paskolos neišduodamos tiems, kurie negali jų grąžinti. Tai liečia mažas pajamas gaunančius Lietuvos piliečius, kurie skolinasi neapgalvotai. Patys pagalvokite – kaip jūs grąžintumėte paskolą, jeigu neturite jokio pajamų šaltinio? Kredito įstaigos mato ar asmuo turi pajamų šaltinį ar ne. Taip pat kreditoriai atsižvelgia ir į kitą informaciją, kuri yra be galo svarbi vertinant asmens skolinimosi ribas.

Paskolos jums nebus išduodamos, jeigu esate skolininkų sąrašuose.

paskolos jums

Nepatikimų asmenų statusą turintys žmonės neturėtų tikėtis gauti finansines paslaugas bent jau 10 metų. Matote, šis statusas suteikiamas tuo atveju, jeigu asmuo kažkuriai kredito įstaigai ar paslaugų teikėjui netinkamai vykdė įsipareigojimus. Jeigu nemokėsite skolų, tai jums ateityje tai atsilieps. Ypač kai kalba eina apie būsto paskolos gavimą, tai čia išvis nereikėtų gaišti laiko. Bankai, matydami, jog praeityje asmuo buvo neatsakingas ir nepatikimas, tikrai neišduos paskolos. Bankai tiesiog nerizikuoja su nepatikimais asmenimis, todėl paskolos jums neišduos.

Paskolos visuomet turi būti imamos atsakingai ir įvertinant savo galimybes. Tie, kurie per daug optimistiškai žiūri į savo skolinimosi galimybes, dažniausiai vėliau ir susiduria su mokumo problemomis. Paprasčiausias būdas įsitikinti ar pavyks skolą grąžinti laiku ir be nesklandumų yra tiesiog skaičiavimas ir tiek.

Kai kurios paskolos jums gali būti neišduodamos be užstato ar kitų garantijų

Verta pažymėti, kad kai kurios paskolos išduodamos tik su garantijomis. Tai gali būti tiek laiduotojas, tiek hipotekos sutartis, kuomet skolinimosi metu įkeičiamas nekilnojamas turtas. Tokias garantijas neretai turi pasiūlyti tie, kurie skolinais iš komercinių bankų, unijų ar privačių paskolų teikėjų. Skolinantis dideles sumas, būtina patiems imtis skaičiavimo, nes vis tiek kredito įstaiga tai padarys. Kuo didesnę sumą jūs skolinsitės, tuo geresnes garantijas turėsite pasiūlyti. Paskolos jums nebus išduodamos, jeigu esate neatsakingi ir jeigu tai matoma kreditingumo patikrinimo metu.

5
118