Paskolos be užstato

Norint internetu gauti kreditą nereikia jokio turto įkeitimo. Paskola automobiliui be užstato suteikiamos daugelyje bendrovių, tačiau verta atminti, kad visos tos bendrovės privalo laikytis įstatymų ir tvarkos. Ta tvarka nurodo kaip kreditoriai turi skolinti pinigus, o taip pat nurodo kam jie gali tas paskolas išduoti. Visos paskolos, kurios išduodamos be turto įkeitimo, dažniausiai siūlomos kiek didesnėmis palūkanomis nei bankuose. Tačiau, žinoti reikia ir tai, kad ne vien kredito bendrovės šiuo metu siūlo paskolas be užstato. Platformose, kuriose atliekamas sutelktinis finansavimas, palūkanos yra dar mažesnės. Tai itin gera naujiena besiskolinantiems asmenims arba tiems, kurie norėtų sumažinti įsiskolinimus.

Paskolos be užstato suteikiamos ir refinansavimo atvejais.

paskolos be užstato

Jeigu jūsų turimi įsiskolinimai yra be galo dideli, ir laikui bėgant, juos mokate vis sunkiau, tai paskolos be užstato refinansavimo tikslui tikrai ieškoti daugelyje vietų bus gana sunku. Labiausiai rekomenduojama rinktis sutelktinį finansavimą. Tai skolinimosi principas, kuomet skolina ne bendrovė, nes visa paskolos suma finansuojama paprastų fizinių asmenų. Tie kurie moka dideles mėnesio įmokas dabar turėtų rinktis būtent tokias platformas, nes jose ir palūkanų norma yra mažesnė, tuo labiau, kad šiose platformose paskolos be užstato gali būti suteikiamos kiekvienam mokiam asmeniui.

Būtina akcentuoti, kad visur taikomas reikalavimas vertinti kreditingumą, tad jeigu jūsų ekonominė padėtis yra tokia prasta, kad įmokų jau nesate sumokėję, tai didelė tikimybė, kad nei viena kredito įstaiga ar sutelktinio finansavimo platforma jums paskolos neišduos net ir refinansavimui.

 

Kai kurios paskolos be užstato gali būti suteikiamos tik išskirtiniais atvejais

Dagelyje vietų paskolos siūlomos be turto įkeitimo, bet jeigu asmuo skolinasi refinansavimo tikslais, tai daug dažniau kreditoriai nori gauti kažkokias garantijas. Paskolos be užstato lengviau suteikiamos tiems, kurie vykdo savo įsipareigojimus laiku. Taip pat lengviau skolintis gali tie, kurie neturi uždelstų mokėjimų bei gauna nemažas pajamas nuolatos. Kuo daugiau pajamų ir kuo mažiau išlaidų turi asmuo, tuo jo skolinimosi galimybės yra didesnės. Aišku, jeigu pajamų ir išlaidų santykis yra puikus, be asmuo niekuomet nevykdo savo įsipareigojimų, tai jam jokios paskolos be užstato tikėtis nereikėtų.

5
119