Paskolos su bloga kredito istorija

Vieniems pasiėmus greitąjį kreditą pasiseka jį visą laiku grąžinti, kitiems – ne. Jeigu jūs anksčiau turėjote ar netgi šiuo metu turite keletą finansinių įsipareigojimų ir ne visus iš jų grąžinote laiku, galima numanyti, kad jūsų asmeninė kredito istorija yra bloga. Tokiu atveju jūs galite kreiptis į greitųjų kreditų bendroves dėl papildomos paskolos su bloga kredito istorija.

Net ir turint blogą kredito istoriją yra įmanoma gauti paskolą. Kiekvienas paskolos prašymas yra vertinamas skirtingai ir priklauso nuo paskolos prašytojo situacijos. Puslapyje matomoje lentelėje mes pateikiame bendroves, kurios suteikia tokiems asmenims paskolas šiuo metu geriausiomis rinkos sąlygomis. Visada atminkite, kad vartotojai turintys prastą kredito istoriją ir turintys uždelstų grąžinti finansinių įsipareigojimų, taip pat gali kreiptis į kreditų teikimo bendroves, tačiau ne dėl naujų paskolų, o dėl paskolų refinansavimo. Tai reiškia, kad net jei jūsų kredito istorija yra bloga, bendrovės gali pasiūlyti tik jums tinkantį ir efektyvų finansinį sprendimą, kurio pagalba taptų paprasčiau atsistoti ant kojų, sumažinti savo finansinių įsipareigojimų naštą ir stabilizuoti savo finansinę padėtį.
paskolos su blog kredito istorija
Taigi, verta kreiptis į paskolų teikėjus dėl paskolų refinansavimo, tada jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai bus refinansuoti, tai yra apjungti į vieną ir perkelti į pasirinktą bendrovę. Tuomet paskolai gali būti pritaikytos net žemesnės palūkanos ir pratęstas paskolos grąžinimo terminas. Žinoma, dėl tos pačios priežasties paskolos mėnesinė grąžinimo įmoka irgi bus žemesnė, tad jei jūs norite stabilizuoti savo dabartinę finansinę situaciją, neturėtumėte delsti ir laukti, kol situacija taps dar prastesnė ir jums gali būti net nebesuteikiamas ir refinansavimas. Savo finansines problemas spręskite čia ir dabar. Kuo anksčiau tai atliksite, tuo greičiau išbrisite iš savo skolų.
Šiuo metu kiekviena paskolas teikianti bendrovė gali patikrinti informaciją apie paskolos prašytoją ir jo kredito istoriją duomenų bazėje bei registruose ir sužinoti kokia yra situacija. Jeigu net ir neturite labai didelių ,,dėmių“ savo kredito istorijoje, bendrovė gali prašyti jūsų pateikti, pavyzdžiui:
• Išrašą iš Valstybinės mokesčių inspekcijos;
• Informaciją apie darbovietę;
• Asmeninės banko sąskaitos išrašą, patvirtinantį per pastaruosius kelis mėnesius gautas pajamas.

Visa tai tik tam, kad bendrovė galėtų įsitikinti, jog jūs sugebėsite grąžinti paskolą laiku ir nepatirtumėte dar didesnių sunkumų. Toks elgesys turi būti suprantamas ir pateisinamas.
Suteikiame keletą patarimų, kaip turėtumėte lengviau gauti paskolą, turėdami blogą kredito istoriją:
• Maloniai bendraukite su bendrovės vadybininku;
• Būkite sąžiningas, kai Jūsų teirausis apie anksčiau negrąžintas paskolas;
• Kreditoriaus prašomą informaciją ar dokumentus pateikite laiku, niekada nevėluokite to padaryti;
• Pasiūlykite kreditoriui savo sprendimą dėl būsimos paskolos ir palankias sąlygas skolinančiai bendrovei.

Neimkite refinansavimo iš pirmos pasitaikiusios bendrovės. Užpildykite paraišką penkiose bendrovėse. Blogiausiu atveju bent trijose. Kiekvienas asmuo kiekvienoje bendrovėje yra vertinimas skirtingai. Laukite atsakymų iš visų bendrovių ir pažiūrėkite, kur jums siūlo palankiausias sąlygas. Tai truks ilgiausiai tik porą dienų. Pildyti paraiškas penkiose bendrovėse, nors ir skamba nuobodžiai, tačiau patikėkite, tai jums atsipirks. Sėkmės!

72