Nemokama paskola

Dabar nemokama paskola siūloma pasinaudoti tiek jauniems, tiek ir vyresniems asmenims, kurie šiuo metu turi bėdų su finansais. Paskola nemokamai išduodama tuo atveju, jeigu asmuo yra mokus ir galintis laiku mokėti įmokas. Ar jis toks yra – paaiškės kreditingumo vertinimo metu. Jeigu norite gauti paskolą geresnėmis sąlygomis, tai turėkite galvoje, kad ir patys turite kažką pasiūlyti kredito teikėjui, nes priešingu atveju jums bus taikomos standartinės skolinimosi sąlygos. Be abejo, reikia akcentuoti, kad besiskolinantys asmenys taip pat turi gauti pajamas, kurios nebūtų peržengiančios tam tikros ribos. Kredito teikėjai privalo įvertinti asmens padėtį net ir tuo atveju, jeigu suteikiama nemokama paskola.

Kiekviena nemokama paskola gali būti suteikiama tik tuomet, kai kreditingumo vertinimo procedūra parodo, jog asmuo yra patikimas ir finansiškai pajėgus.

nemokama paskolaAsmenims, kuriems reikia paskolos, internetu ieškoti pasiūlymų yra paprasta, tačiau taip pat reikėtų atsižvelgti į internete pateikiamą informaciją, kuri nurodo kas gali gauti kreditus, o kam jie nesuteikiami. Tik po kreditingumo vertinimo paaiškėja tikroji besiskolinančio asmens situacija. Jeigu jo pajamos yra nemažos, tačiau įsipareigojimai irgi dideli, tai ko gero tokiam žmogui kreditas negalės būti išduodamas. Kreditoriai, kurie siūlo greitąsias vartojimo paskolas, pirmiau turi atsižvelgti į mokumo vertinimo kriterijus.

Kai kreditingumo vertinimo metu paaiškėja, jog asmuo prieš kurį laiką turėjo skolų ir jų negrąžino, tai toks žmogus negalės gauti paskolos arba negalės gauti jokių prekių ar paslaugų lizingo būdu. Kredito istorijoje yra užregistruojami visi atsiskaitymai ir neatsiskaitymai, tad kreditingumo vertinimo metu viskas paaiškės t.y. paaiškės ar besiskolinantis asmuo yra atsakingas.

Nemokama paskola, kurią siūlo greitųjų paskolų bendrovės, gali būti išduodam tik trumpam laikui

Šiuo metu nėra tokių kredito įstaigų, kurios nemokamai paskolą išduotų keliems metams. Dažniausiai kreditoriai siūlo labai trumpo laikotarpio nemokamas paskolas. Jeigu jos nėra grąžinamos per nurodytą laiką, tai skolininkui suteikiama galimybė atidėti grąžinimo dieną. Be abejo, reikia žinoti tai, kad norint grąžinti nemokamą paskolą vėliau nei nurodyta sutartyje, bus būtina sumokėti tam tikrą kreditoriaus nustatytą mokestį.

5
140