Kredito unija bet kokiems poreikiams!

Šiuo laikotarpiu kredito unija gali pasiūlyti labai geras sąlygas ne tik vartojimo kreditams, tačiau ir būsto paskoloms ar paskolų refinansavimui savo klientams. Tik reikėtų žinoti tai, jog, kredito unijos teikiamomis paslaugomis galima naudotis tik esant kredito unijos nariu.

Jeigu norite tapti kredito unijos nariu, tada reikia sudaryti narystės sutartį. Naujas kredito unijos narys turi susimokėti pajaus mokestį. Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatyme pajus apibrėžiamas yra taip: „kredito unijos nario įsigytas pajaus vardinis dokumentas, kuriuo suteikiama teisė kredito unijos visuotiniame narių susirinkime turėti vieno balso teisę sprendžiant šio susirinkimo kompetencijai priskirtus klausimus ir gauti dividendus“. Pajai yra dviejų rūšių – pagrindiniai ir papildomieji. Pagrindinis pajus yra privalomas stojant į uniją. Minimalus šio mokesčio dydis yra 29 Eur. Papildomieji pajai dažniausiai mokami norint pasiimti kreditą. Norint pasiskolinti kokią nors sumą pinigų, reikia įnešti į uniją 10-15% norimos gauti sumos į uniją. Tarkime, norite pasiskolinti 1000 Eur, tada jums į kredito uniją reikėtų sumokėti 100 – 150 Eur. Šis mokestis būtų jums grąžintas atidavus paskolą. Mūsų subjektyvia nuomone, kredito unijos veikia tokiu pačiu principu kaip ir bankai. Bet neretu atveju jos gali suteikti net palankesnes sąlygas skolinimuisi nei minėti bankai ar greitųjų kreditų teikimo įmonės. Dažniausiai kredito unija turi savo internetinį puslapį, kuris suteikia galimybę gauti teikiamas paslaugas net neišėjus iš namų. Praktiškai viskas taip pat kaip ir bankų ar greitųjų kreditų puslapiuose. Net ir paraiška skolinimuisi pateikiama tokiu pat principu. Asmenys, tiek fiziniai, tiek ir juridiniai, kurie nori tapti kredito unijos nariais ir naudotis jos teikiamomis paslaugomis, būtinai turi atitikti visus reikalavimus, kurie aprašyti vartojimo kredito įstatyme. Netenkinant nustatytų reikalavimų jokios paskolos ir kreditai nebūtų teikiami.
Kredito unija suteikia palankesnes sąlygas.

Turbūt ne vienam teko girdėti, kad bankai itin nepalankiai vertina žmones dirbančius pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą. Į juos žiūrima itin rizikingai. Bankai neretai netgi įtraukia šiuos klientus į rizikingesnę grupę, dėl ko skolintis iš bankų tampa daug brangiau, nes išauga palūkanų norma. Yra kredito unijų siūlančių būsto paskolas asmenims dirbantiems pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą. Kiek žiūrėjau, visose unijose maksimalus paskolos terminas 15 metų. Nėra labai patrauklus terminas kaip būsto paskolai, tačiau skolintis nekilnojamam turtui galima net iki 100 000 Eur. Už tokią sumą tikrai kažką galima įsigyti.
Kredito unija – kreditai ir refinansavimas
Kredito-unija
Kredito unija kaip ir visos kitos, vartojimo kreditus teikiančios bendrovės, gali asmenims suteikti vartojimo paskolas net iki 10 000 eurų. Paskolos grąžinimo terminas irgi niekuo nesiskiria – maksimalus paskolos grąžinimo terminas yra 5 metai. Kredito unija žinoma teikia ir paskolų refinansavimo galimybę kaip ir greitus kreditus išduodančios bendrovės. Kiek yra tekę domėtis, unijos gali neretai pasiūlyti geriausias finansavimo sąlygas. Tačiau aklai nereikia eiti ir imti paskolos iš konkrečios įmonės. Visada reikėtų susisiekti bent su penkiomis paskolas teikiančiomis bendrovėmis, užpildyti jose paskolos prašymą ir gavus atsakymą žiūrėti kur jums konkrečiai bus suteikiamos geriausios sąlygos, nes kiekvieno asmens pajamos yra skirtingos, todėl ir paskolos yra išduodamos skirtingomis sąlygomis.

84