Paskolos iš privačių asmenų

Paskolos iš privačių asmenų pasirenkamos ne šiaip sau – asmenys gali gauti kreditą geresnėmis sąlygomis nei siūloma populiariausiose kreditų įstaigose. Jeigu jūs esate tokioje situacijoje, jog skubiai prireikė pinigų, tai pirmiausia pravartu pasidomėti būtent privačių asmenų siūlomomis paskolomis. Trumpai tariant, tokios privačios paskolos išduodamos dviem atvejais. Pirmuoju atveju reikia išskirti sutelktinį finansavimą. Tai būdas pasiskolinti iš paprastų fizinių asmenų, kuomet visa paskolos suma yra sunešama investuotojų. Antruoju būdu skolintis yra ne ką sudėtingiau – reikia rasti privačius skolintojus, kurie išduoda paskolas reikalaujant tam tikrų garantijų. Kadangi pirmuoju atveju skolintis būtų naudingiau, tai žemiau pateikiama svarbiausia informacija.

paskolos iš privačių asmenų

Visos paskolos iš privačių asmenų per sutelktinį finansavimą išduodamos pigiau.

Jeigu jūs rinksitės variantą, kuomet skolinamasi per sutelktinio finansavimo sistemas, tai tikėtina, kad tose sistemose gausite pigiausius kreditus. Žinoma, viskas priklausys nuo to, kurią sistemą pasirinksite. Sutelktinis finansavimas apibendrinamas paprastai – tai privačių fizinių asmenų finansuojamos paskolos. Paprastas žmogus užsiregistruoja tokioje sistemoje. Tada jam reikia pateikti kredito paraišką ir laukti kol platformos operatorius viską patikrins. Turi būti įvertintas asmens kreditingumas. Jeigu jis tinkamas, tada paraiška publikuojama investuotojams.

Paskolos iš privačių asmenų per tokias platformas išduodamos ne taip greitai. Vis dėlto reikia pabrėžti, kad kreditų bendrovės turi tik vieną pranašumą – jose galima gauti kreditą per itin trumpą laiką. Platformose paskolos išdavimo procedūra gali užtrukti net iki kelių parų ar ilgesnio laikotarpio.

Dabar paskolos iš privačių asmenų už užstatą išduodamos gana sunkiai.

Jeigu vis dėlto nuspręsite ieškoti privačių skolintojų per skelbimų portalus, tai žinokite, kad tokie kreditoriai dažniausiai privalo reikalauti turto įkeitimo. Kitu atveju jie paskolos išduoti negalės. Vartojimo paskolų paprast fiziniai asmenys negali teikti. Jie gali skolinti tik su hipoteka arba gali tiesiog atlikti atsitiktinius sandorius, kurie nebūtų laikomi komercine nuolatine veikla.

Tokios paskolos iš privačių asmenų už užstatą išduodamos geromis palūkanomis, nes vis dėlto kreditorius gauna tinkamas garantijas, jog asmuo galės grąžinti skolą laiku. Šie privatūs kreditoriai irgi turės įvertinti jūsų kreditingumą, nes įstatymai nuolatos įpareigoja imtis atsargumo priemonių siekiant išvengti blogųjų paskolų.

5
159