Kredito skaičiuoklė

Kredito skaičiuoklė padeda ne tik įvertinti asmens skolinimosi galimybes – ji parodo kokias palūkanas asmuo turės mokėti kiekvieną mėnesį. Jeigu ir jūs ieškote kredito, tai skaičiuoklės pagalba paprasčiau sužinosite kokias sumas galite skolintis ir kokią maksimalią metinę palūkanų norma galite mokėti. Paskolos skaičiuoklė nurodo visą svarbiausią skolinimosi informaciją, o taip pat ji parodo ar asmuo gali gauti kreditą turint tam tikrą mėnesio tvarių pajamų sumą. Matote, būtent nuo pajamų bei išlaidų sumų priklauso ar asmuo galės gauti kreditą ar ne. Be abejo, nereikia pamiršti, kad besiskolinantys asmenys turi atitikti ir kitus svarbius reikalavimus.

Kredito skaičiuoklė ne visuomet nurodo teisingą atsakymą dėl paskolos.

kredito skaičiuoklėJeigu jūs kredito skaičiuoklėje nurodote tik pagrindinę informaciją apie pajamas bei įsipareigojimus, tai dar nereiškia, kad kredito teikėjas jums paskolins pinigų. Jis taip pat atsižvelgs į kitą svarbią informaciją. Tai jūsų įsipareigojimų vykdymo ypatumai, kredito istorija, skolinimosi reitingas ir t.t. Tokia informacija irgi yra labai svarbi, nes pagal ją kreditorius turi įvertinti tikimybę ar galėsite mokėti įmokas laiku.

Dažniausiai paskolos skaičiuoklė pateikia tik preliminarią informaciją dėl galimybės skolintis, todėl nenustebkite, kad pateikus kredito paraišką, po kelių minučių jūsų bus prašoma kažką įkeisti. Įkeitimas dažniausiai reikalaujamas tai atvejais, jeigu numatoma, kad asmuo galbūt vengs grąžinti skolą piktybiškai.

Kredito skaičiuoklė niekaip negarantuoja sėkmingo paskolos gavimo

Jeigu jūs esate atsakingas asmuo, kuris kiekvieną mėnesį gauna tvarias pajamas ir visuomet vykdo savo įsipareigojimus, tai jums sunkumų kilti neturėtų. Bet, tie asmenys, kurie gauna pajamas, turi mažai įsipareigojimų, bet visuomet piktybiškai vengia mokėti įmokas, dažniausiai sulaukia neigiamo atsakymo arba reikalavimo įkeisti turtą. Kreditoriai negali vadovautis mintimi, kad paskola galbūt bus grąžinama iš asmens turto. Pirmiausia reikia atsižvelgti į beskolinančio asmens pajamas. Užstatas reikalingas tuo atveju, jeigu manoma, kad asmuo apskritai yra neatsakingas. Negrąžinimo atveju, kreditorius galėtų kreiptis su perspėjimu dėl įkeisto turto arešto. Tai tarsi papildoma garantija, kuria dažniausiai naudojasi bankai ar kiek stambesni kreditų teikėjai.

5
111