Vartojimo kreditas

Dabar kiekvienas vartojimo kreditas siūlomas gana palankiomis sąlygomis – nereikia mokėti didelių palūkanų. Taip pat galima skolintis net penkių metų laikotarpiui. Tiesa, tokias skolinimosi sąlygas nustato toli gražu ne kiekviena kredito įstaiga. Didžiausios kreditų bendrovės šiuo metu siūlo geriausias sąlygas ir neretai jos siūlo netgi nemokamus vartojimo kreditus. Tačiau, kaip ten bebūtų, nereikia nuvertinti ir sutelktinio finansavimo platformose esančių pasiūlymų. Kiekvienas kredito teikėjas, kuris skolina pinigus per minėtas platformas, pats nusprendžia už kokias palūkanas skolins pinigus bei kokią sumą investuos į tam tikro žmogaus paskolą. Tad, ir minėtose platformose neretai galite rasti geras greitųjų paskolų palūkanas.

Vartojimo kreditas nemokamai nėra suteikiamas neaiškiems asmenims.

vartojimo kreditas

vartojimo kreditas

Dabar ypač dažnai pasitaiko tokių asmenų, kurie galvoja, jog anonimiškai pasiskolinti pinigų galima bet kur. Jums tiesiog reikia žinoti, kad Lietuvoje joks vartojimo kreditas nebus suteikiamas žmogui, kuris nepateikia visų reikalaujamų duomenų apie save bei savo finansinę padėtį. Kredito įstaigos tokiems asmenims pinigų neskolina. Jeigu norite gauti vartojimo kreditą geromis sąlygomis, tai būkite pasiruošę pateikti viską ko reikalaus kredito bendrovė.

Taip pat verta žinoti, kad vartojimo kreditas dažniausiai nėra suteikiamas ir tokiems asmenims, kurie neturi pajamų arba yra registruoti darbo biržoje. Šių asmenų tvarių pajamų sumos įprastai priskiriamos nuliui. Tai reiškia, kad kredito įstaigos negalės tokiems žmonėms išduoti paskolų, net jeigu to ir norėtų.

Vartojimo kreditas negali būti išduodamas nesilaikant tvarkos

Dabar kiekvienam besiskolinančiam vartotojui pravartu domėtis mokumo vertinimo kriterijais, kurie nurodo kaip kreditoriai turi teikti paskolas ir kaip turi įvertinti asmens skolinimosi galimybes. Ta tvarka jiems netgi draudžia skolinti pinigus kai kuriems žmonėms, o pažeidus tokias taisykles, kredito įstaiga gali gauti baudą ar net netekti licencijos. Vartojimo kreditas gali būti išduodama tik po to, kai kredito įstaiga pagal visus reikalavimus patikrina asmens kreditingumą bei turimus įsiskolinimus.

Jeigu asmens turimi įsiskolinimai yra per daug dideli, tai ko gero paskolų bendrovė negalės paskolinti pinigų. Nes tai jau pažeistų dar kitą mokumo vertinimo nuostatuose esančią taisyklę.

5
103