Paskolos iš žmonių

Reikia paskolos iš žmonių? Geriausiomis palūkanomis galite pasiskolinti itin greitai ir paprastai – pateikiate paraišką nurodydami tikslią informaciją apie save ir tiek. Aišku, kredito paraišką būtina pateikti tokioje kredito įstaigoje, kuri siūlo lanksčias skolinimosi sąlygas. Didžiausia problema ta, kad daugelis vartotojų skolinasi neapgalvotai ir nežiūri kaip vėliau reikės mokėti didesnes įmokas. To vengti siūloma visiems, nes jeigu paskola bus paimta su didelėmis palūkanomis ir trumpu grąžinimo terminu, tai tokiu atveju didelės mėnesio įmokos jums gali pakenkti iš esmės. Visiems besiskolinantiems iš kredito įstaigų siūloma pagalvoti apie skolinimąsi iš žmonių. Tai nereiškia, kad reikia ieškoti pavienių fizinių asmenų. Užtenka apsidairyti tarpusavio skolinimo platformose.

paskolos iš žmonių

Visos paskolos iš žmonių specialiose platformose suteikiamos itin pigiai.

Bene svarbiausia priežastis kodėl tarpusavio skolinimo platformos sulaukė tiek dėmesio yra tai, kad jose palūkanos yra išties mažos. Paprasti fiziniai asmenys yra laikomi investuotojais. Jie investuoja norimas pinigų sumas į tam tikrų žmonių prašomas paskolas. Įdomiausia tai, kad tie investuotojai prašo ne tokių ir didelių palūkanų. Jos yra žymiai mažesnės nei kreditų bendrovėse. Tiesa, tarpusavio platformos visuomet nustato minimalią metinę palūkanų normą, tačiau kai tenka pateikti paraišką, asmuo turi ją pakelti. Tai reiškia, kad jeigu jūs siūlysite mažiausias įmanomas palūkanas, tai didelė tikimybė, kad investuotojai nesusidomės.

Norint paskolos iš žmonių geromis sąlygomis, būtina ir patiems kažką pasiūlyti. Dėl to dažniausiai besiskolinančių asmenų nustatoma metinė palūkanų norma yra kiek didesnė nei minimalus reikalavimas. Kuo didesnes palūkanas siūlysite, tuo daugiau susidomėjimo iš investuotojų gausite.

Paskolos iš žmonių neturėtų tikėtis nemokūs ir neatsakingi asmenys.

paskola studentui

Klaidinga manyti, kad tokiose platformose siūlomos paskolos gali būti išduodamos bet kam. Investuotojai turi teisę patys spręsti kam skirti finansavimą, o kam ne. Platformos pareiga yra užtikrinti, kad investuotojai apie klientą žinotų viską. Tad, jeigu tokio asmens kreditingumas bus labai prastas, tai investuotojai neskolins jam pinigų. Tikėtina, kad net ir platformos operatorius nepraleis tokios kredito paraiškos, kurioje aiškiai matoma, jog asmuo negalės grąžinti skolos.

 

Tad jeigu nusprendėte skolintis, pirmiausia įvertinkite savo finansines galimybes!

5
173