Mini paskola

Domina mini paskola, kurią norėtumėte gauti trumpam laikui? Ji šiuo metu siūloma visiems, kurie gali vykdyti įsipareigojimus laiku. Tokios paskolos dažniausiai yra labai smulkios, tačiau joms taikomos bene didžiausios palūkanos. Jeigu jums iš tiesų reikia nedidelės sumos, tai skolintis turėtumėte tik toki atveju, jeigu tiksliai žinosite, kad galite tą skolą grąžinti laiku. Matote, jeigu jūs tą mini paskolą negalėsite grąžinti laiku, tai tada kreditorius galės imtis teisinių priemonių, kurios jums kainuos papildomai. Žinoma, dažniausiai tokių problemų sprendimo būdas yra būtent kredito pratęsimas. Tokios mažos paskolos irgi gali būti pratęsiamos, o tiksliau – galite atidėti mokėjimo dieną.

Mini paskola gali būti pratęsiama tik sumokant tam tikrą mokestį.

mini paskolaŠiuo metu Lietuvoje nėra tokių kredito įstaigų, kurios šiaip sau leistų atidėti skolos grąžinimo dieną, todėl norintys pratęsti terminą turi sumokėti atitinkamą mokestį. Ji nustato pati kredito bendrovė. Blogiausia tai, kad besiskolinantys asmenys iškart nepasižiūri kokie bus taikomi patęsimo mokesčiai. Mini paskola dažniausiai pratęsiama už gana didelį mokestį, kuris neretai būna lygus ilgalaikės paskolos įmokai. Trumpalaikės mini paskolos pratęsimo mokestis niekaip nesumažins bendros skolos, todėl visuomet siūloma gerai pagalvoti apie tokių paskolų ėmimą.

Trumai tariant, jeigu jums reikia tik nedidelės sumos trumpam laikui, tai tiesiog siūloma pamiršti trumpą skolos grąžinimo laikotarpį. Geriausia būtų skolintis ilgesniam laikui, nes paskui bus galima tą skolą grąžinti anksčiau. Jeigu skolinsitės ilgesniam laikui, tai tokia mini paskola bus grąžinama lengviau ir be didesnės rizikos.

Nei viena mini paskola nėra skirta nemokiems ir pajamų trūkumu besiskundžiantiems asmenims

Turite žinoti, kad jau nebėra tie laikai kai skolintis gali visi panorėję. Paskolas gauti gali darbingi ir tvarias pajams gaunantys asmenys. Jeigu jūs pajamų negaunate, tai negausite ir jokio vartojimo kredito. Paprasčiausiai, kredito įstaigos neskolina pinigų tokiems žmonėms, kurie neturės iš ko grąžinti skolų. Tai draudžia įstatymai bei mokumo vertinimo nuostatai. Jeigu kreditorius juos pažeis, tai jis gaus baudą. Dėl to normalios kredito įstaigos ir nerizikuoja skolinti pinigų nemokiems asmenims.

5
235