Trumpalaikiai kreditai

Visus, kuriuos domina trumpalaikiai kreditai būtina informuoti, kad šios paskolos nėra pigiausios. Tai ko gero yra vienos brangiausių paskolų, nes joms taikomos maksimalios leidžiamos palūkanos. Kredito staigų, kurios skolintų trumpam laikui, dabar kaip reikiant mažėja, nes vis dėlto – atsinaujinančios įstatymų pataisos dabar dažniausiai teigiamą įtaką daro tik vartotojams. Dėl šios priežasties kredito įstaigoms skolinti pinigus trumpiems laikotarpiams paprasčiausiai nebeapsimoka. Kredito bendrovės dabar dažniau teikia ilgalaikes paskolas arba paskolas refinansavimui. Jeigu jums reikalingas trumpalaikis kreditas, tai gerai pagalvokite ar tikrai verta skolintis trumpam laikui, žinant, jog vėliau kredito įstaigai teks atseikėti nemažą sumą.

trumpalaikiai kreditai

Trumpalaikiai kreditai suteikiami vis rečiau dėl įstatymų pataisų.

Kad ir kaip priežiūros institucijos ir seimas siekia pažaboti skolinimąsi iš greitųjų kreditų bendrovių, jiems vis tiek sekasi nelabai gerai. Nors ir sumažėjo išduodamų paskolų portfelis, tačiau pastebima, kad dabar žmonės skolinasi daug didesnes sumas ir daug ilgesniems terminams. Taip yra dėl paprastos priežastis – kredito įstaigos ilgalaikes paskolas išduoda daug mažesnėmis palūkanomis, o taip pat ilgalaikes paskolas asmenys gauna lengviau.

Trumpalaikiai kreditai sunkiau išduodami dėl mokumo vertinimo nuostatų, kurie kaip reikiant apriboja galimybes skolintis bet kam. Paprastai kalbant, trumpalaikius kreditus gali gauti tik tie, kurie sekantį mėnesį gaus daugiau pajamų. Žinoma, tos didesnės pajamos irgi turi būti net bet kokios, o lygios pasiskolintai pinigų sumai su palūkanomis. Kadangi tokias pajams ateityje gauna ne visi, o tik retas žmogus, tai trumpalaikių paskolų gavimas yra tiesiog per sudėtingas.

Visi trumpalaikiai kreditai yra keičiami ilgalaikiais, nes taip skolintis yra paprasčiau

Asmenys, kurie domisi kredito rinka, mato, jog jiems yra suteikiama gana daug teisių. Taip pat ir įstatymų spragos jiems leidžia skolintis gerokai lengviau. Pavyzdžiui, imant ilgalaikę paskolą, asmuo turės mokėti daug mažesnes įmokas nei pasiskolinus trumpam laikui. Trumpalaikes paskolas tenka grąžinti per mėnesį ar tris, o štai ilgalaikes galima grąžinti net  per penkerius metus. Dėl ilgo grąžinimo laikotarpio plečiasi ir įmokų mokėjimo grafikas, o tai reiškia, kad ilgalaikės paskolos dažniausiai būna su žymiai mažesnėmis mėnesio įmokomis.

5
107